• Cumhuriyet Mah 1602 Sk
    No:11/A Yenisehir Mersin
  • Telefon

    0324 331 21 51

about titan builders photo

EGEPEN


Neden Pvc Pencere?
İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar. Klor içermesi nedeni ile, PVC' nin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner. Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir. Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer. Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar. PVC atıklar, kağıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir. Kolay temizlenir ve az bakım gerektirir. PVC'nin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanır.

Egepen Deceuninck
Egepen Deceuninck Sürme Sistemleri günlük hayatın telaşından uzaklaşıp, doğayla iç içe yaşam sürme isteğimizi ve mimari tasarımlarda özgür düşünebilmemizi sağlamak için tasarlanmıştır.

ZENDOW

Profil oturma genişliği 70 mm olan Zendow Sistemi, görüş alanını artırılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sistem, aynı zamanda, 5 odacıklı yapısı ile, estetiği, üstün sağlamlık ve dayanıklılığı bir arada sunmaktadır.

SÜRME

Egepen Deceuninck Sürme Sistemleri günlük hayatın telaşından uzaklaşıp, doğayla içi içe yaşam sürme isteğimizi ve mimarı tasarımlardan özgür düşünebilmemizi sağlamak için tasarlanmıştır. Sürme sistemleri, iki gruba ayrılabilir; Çift ray sürme - (Sürme Kasa) İki hareketli sürme kanadın, sürme kasa üzerinde çalışması ile sağlanmaktadir. Tek Ray Sürme - (Sabit Sürme Kasa/Sabit Sürme pervaz Kasa ) Bir Hareketli sürme kanat ve diğer tarafın sabit bölüm olduğu uygulamalardır, kasa profili olarak, sabit sürme kasa veya sabit sürme pervaz kasa kullanılmaktadır.