• Cumhuriyet Mah 1602 Sk
    No:11/A Yenisehir Mersin
  • Telefon

    0324 331 21 51

Bina merdivenlerinde ve balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde, havuz kenarlarında, bina girişlerinde ve tüm yapılarda öncelikli emniyet sağlamak için Alüminyum profillerden üretilen dekoratif korkuluk sistemidir.Alüminyum korkuluklar diğer korkuluklardan farklı olarak tamamen vida ve bağlantı aksesuarlarıyla birbirine tutturularak yapılan demonte imalatlardır.

ALÜMİNYUM KORKULUKTA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Alüminyum korkuluk imalatında hizmet veren bazı firmalar aynı özelliklere sahip projelere çok farklı fiyatlar verebilmektedirler. Bu fiyat farklılıkları kullanılan aksesuarlar ve profil kalınlıkları ve malzeme kalitesinden kaynaklanmaktadır.
Bir çok firma müşteriye fiyat avantajı sunabilmek için hammaddeye başka maddeleri katarak, profil ve aksesuarları standartlarından daha ince kullanabilmektedirler. Standartlara uygun olmayan malzeme kullanımında belli bir süre sonra renk kararması yüzey çillenmesi ve benzeri sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bütün bunlarla birlikte, kalitesiz malzeme kullanımı ve profesyonel olmayan ekiplerle yapılan imalatlar kısa zamanda deformasyona uğramaktadır. Pek çok müşteri bu tarz imalatlardan yapılan işin düzeltilmesi için yeni güvenilir firmalar aramak zorunda kalmaktadır.Bilgi ve Sorularınız İçin Bize Yazınız